Zwarte siliconen vibrator
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Als je op zoek bent naar een heerlijk ervaring, zorg er dan voor dat je je collectie seksspeeltjes aanvult met deze siliconen vibrator. Zijn ronde kop en gedraaide schacht maakt het inbrengen makkelijk en geeft een geweldig gevoel. Draai de knop aan de onderkant om de vibraties aan te zetten en geniet van een geweldige stimulatie. De vibrators zachte, soepele en geribbelde textuur is ideaal om je gevoelige plekjes mee te masseren. Met deze vibrator bereik je zeker nieuwe hoogtepunten!Specificaties
| Artikelnummer | ET179BLK |
| Gewicht | 226 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Vagina |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Easytoys - Vibe Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8718627526606 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.50 cm |
| Invoerdiepte | 16.50 cm |
| Lengte | 19.30 cm |
| Maximale diameter | 3.60 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Klassieke Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Vibe Collection
- Sale








