Zwarte buttplug met trekring - small
€ 10,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze plug is stevig maar toch soepel en is ideaal voor liefhebbers van anale seksspeeltjes. Door de gladde en zachte siliconen is het echt een genot om hem te dragen. De plug ziet er elegant uit met een slanke vorm en een puntige top waardoor je hem eenvoudig inbrengt. Probeer hem maar eens een beetje naar binnen en buiten te duwen om zo de gevoelige plekjes te verwennen en een explosief hoogtepunt te ervaren.Specificaties
| Artikelnummer | ET214BLK |
| Gewicht | 50 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 13x8x4 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627527146 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 0.80 cm |
| Invoerdiepte | 5.50 cm |
| Lengte | 8.50 cm |
| Maximale diameter | 3.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Flexibel | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection





