Zwarte buttplug met trekring - medium
€ 14,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze stevige, maar toch soepele plug is ideaal voor liefhebbers van anale seksspeeltjes. Door de gladde en zachte siliconen is het een genot om hem te dragen. De plug ziet er elegant uit met een slanke vorm en een puntige top waardoor je hem gemakkelijk inbrengt. Probeer hem maar eens een beetje naar binnen en naar buiten te duwen om zo de gevoelige plekjes te verwennen en een explosief hoogtepunt te ervaren!Specificaties
| Artikelnummer | ET215BLK |
| Gewicht | 103 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 17x10x5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627527160 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.00 cm |
| Invoerdiepte | 8.00 cm |
| Lengte | 12.00 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection





