Zwarte anale plug met kralen
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Wil jij graag een veilige en sexy manier om anale seks te ontdekken? Deze plug met kralen is speciaal ontworpen om de natuurlijke rondingen van je lichaam te volgen. Door de handige vingerlus is het product eenvoudig te controleren en te verwijderen. Gemaakt van zachte en stevige siliconen waardoor je alle kanten op kan met deze plug! Gebruik ruim voldoende glijmiddel op waterbasis en verwijder de plug vlak voor het hoogtepunt voor een explosief resultaat!Specificaties
| Artikelnummer | ET092BLK |
| Gewicht | 145 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Prostaat |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 23x12x4.5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627525135 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.00 cm |
| Invoerdiepte | 12.00 cm |
| Lengte | 19.00 cm |
| Maximale diameter | 3.30 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Anaal Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection





