Zwarte anaal kralen met hartvormige greep
€ 14,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Kies voor deze stijlvolle anaal kralen en geniet van een heerlijke anale stimulatie! Het design is uniek en elegant, met hartvormige kralen en een hartvormige greep. De kralen, die van klein naar groot gaan, zijn perfect voor beginners, maar bezorgen ook meer ervaren gebruikers een goede stimulatie.Specificaties
| Artikelnummer | ET211BLK |
| Gewicht | 105 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 20x10x4 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627527092 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 0.50 cm |
| Invoerdiepte | 14.00 cm |
| Lengte | 18.50 cm |
| Maximale diameter | 3.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Anaal Beads
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection





