Zero Tolerance - Pussy Footin Stroker
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Glij in maat sexy met deze zeer realistisch vervaardigde voet! Met levensechte tenen, een glad afgeronde hiel en een unieke verrassing aan de onderzijde heeft deze voet alles in huis om je voetfetisj te bevredigen!Specificaties
| Artikelnummer | ZE-MS-3021-2 |
| Gewicht | 885 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Zero Tolerance |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 19.50 cm |
| Breedte | 8.00 cm |
| Opening | Vagina |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer















