Zachte siliconen buttplug - medium
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ben je op zoek naar de volgende stap in het anale spel? Geniet van deze zachte, bolle vorm. Gemaakt voor een lekker vol gevoel. Met de zuignap kan je ook 'hands free' genieten! Deze buttplug is verkrijgbaar in verschillende maten. Kies small, medium, large of, als je graag een echte grote wilt berijden, kies dan de XL-uitvoering!Specificaties
| Artikelnummer | ET109BLK-M |
| Gewicht | 182 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 14x10x7 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627525371 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.50 cm |
| Invoerdiepte | 9.00 cm |
| Lengte | 10.00 cm |
| Maximale diameter | 5.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection





