Zachte Gladde Anaal Dildo
€ 15,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van een optimale anale stimulatie met deze fijne gladde dildo! Deze dildo is goed geschikt voor als je al wat meer ervaring hebt met anaal toys en een stapje verder wilt gaan. Deze dildo is gemaakt van zacht en flexibel materiaal en heeft een taps toelopende afgeronde top zodat je hem makkelijk en veilig in kunt brengen. De dildo heeft een zuignap en is ook handsfree te gebruiken. Gebruik een beetje glijmiddel voor een comfortabel gevoel. Maak je toy na gebruik schoon met een milde antibacteriële zeep en lauwwarm water of een toycleaner. Dep hem droog met een pluisvrije doek en zet hem weg op een stofvrije plek.Specificaties
| Artikelnummer | AB189-Black |
| Gewicht | 380 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Trinity Vibes |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 25x10x5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 848518003355 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 15.80 cm |
| Lengte | 17.70 cm |
| Maximale diameter | 3.40 cm |
| Structuur | Glad |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Balzak | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Anaal Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Trinity Vibes



