Yours Sweet 'N Hard Dildo Met Ballen - Roze
€ 18,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze realistische dildo heeft een sterke zuignap en is perfect voor beginners. Dankzij de mooie roze kleur is deze dildo ook nog eens onwijs schattig en hij is eventueel te gebruiken voor strap-on. De dildo is eenvoudig schoon te maken met wat toycleaner en lauwwarm water.Specificaties
| Artikelnummer | BL-58110 |
| Gewicht | 328 g |
| Kleur | Roze |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | B Yours |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 735380581107 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 14.50 cm |
| Lengte | 19.00 cm |
| Maximale diameter | 3.60 cm |
| Structuur | Aders |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Balzak | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- B Yours


