XR Brands - Rise of the Dragon Silliconen Penisring - Rood
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Laat jullie liefdesspel langer duren en ontdek een nieuwe dimensie van plezier. Deze cockring is ontworpen om je orgasmes te verbeteren en het genot van jullie beide te verhogen. Gemaakt van rekbaar en flexibel materiaal, past deze cockring comfortabel om de meeste mannen, waardoor je zonder zorgen kunt genieten. Bovendien is hij ftalaatvrij en gemaakt van lichaamsveilige siliconen, zodat je je volledig kunt concentreren op het verkennen van nieuwe hoogten van plezier zonder je zorgen te hoeven maken over je gezondheid. Kies voor avontuur en passie met deze cockring en laat de vurige kracht van de draak je liefdesleven naar ongekende hoogten tillen.Specificaties
| Artikelnummer | AH296 |
| Kleur | Rood |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Creature Cocks |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Rekbaar | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 8.40 cm |
| Breedte | 7.60 cm |
| Binnendiameter | 4.00 cm cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Siliconen Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Creature Cocks








