Wiggle Duo Vaginaballetjes - Roze/Wit
€ 9,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ervaar een heerlijke stimulatie terwijl je loopt met deze leuke vaginaballetjes. De balletjes aan de binnenkant van het speeltje verplaatsen bij elke beweging, waardoor je steeds weer opnieuw gestimuleerd wordt. Aan de balletjes zit een handige trekkoord, zodat ze eenvoudig te verwijderen zijn. Ook voelen ze zacht en glad aan en zijn hierdoor makkelijk in te brengen. Maak de balletjes eenvoudig schoon met een toycleaner of wat water en een milde antibacteriële zeep en ze liggen binnen no time weer klaar voor jouw volgende gebruik.Specificaties
| Artikelnummer | ET468PNK |
| Gewicht | 90 g |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Vagina |
| Merk | Easytoys - Geisha Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 13x8x4 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 8719497662968 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 0.50 cm |
| Invoerdiepte | 10.00 cm |
| Lengte | 19.00 cm |
| Maximale diameter | 3.60 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Trekkoord | |
| Gewicht bal | 23 g g |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vagina Toys
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Geisha Collection




