White Fox Buttplug & Haarband Set
€ 52,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Kom volledig in je rol met de White Wolf Buttplug & Haarband Set. De set is gemaakt van zacht kunsthaar dat een levensechte look heeft. De siliconen buttplug heeft een gemiddeld formaat waardoor de anaaltoy geschikt is voor elke gebruiker. Breng de plug in met anaal glijmiddel op waterbasis en speel een spannend rollenspel met je partner!Specificaties
| Artikelnummer | AF603 |
| Gewicht | 247 g |
| Kleur | Zwart Wit |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Tailz |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 20x25.5x7.5 cm |
| Materiaal | Metaal Siliconen Nepbont |
| Ean code | 848518029492 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 3.70 cm |
| Lengte | 23.50 cm |
| Maximale diameter | 1.70 cm |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Rollenspel Buttplugs
- Foxtail Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Tailz




