Vibrerende Mini Dubbele Stroker
€ 64,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Verbeter je solo- of koppelervaring met deze dubbele mini-vibrator. Met 3 snelheden en 7 vibratiepatronen biedt het een heerlijke stimulatie. Het ontwerp met twee open uiteinden maakt het gemakkelijker om schoon te maken. De stevige behuizing heeft een antislip handgreep voor een betere grip. De masturbator is oplaadbaar zodat je je nooit zorgen hoeft te maken om lege batterijen.Specificaties
| Artikelnummer | AH072 |
| Gewicht | 650 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Lovebotz |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 848518049131 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Lengte | 11.40 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 8.60 cm |
| Opening | Neutraal |
| Interne structuur | Noppen |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Interne lengte | 10.10 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Automatische Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- Lovebotz









