Vibrerende Cockring - Zwart
€ 29,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De krachtige vibrerende C-ring is gemaakt om jou en je partner te plezieren. De zachte rekbare siliconen ring voor gemakkelijk gebruik heeft een verwijderbare kogel in een bobbelige koker voor comfortabele stimulatie. De waterdichte vibratiekogel heeft 10 unieke functies. Plaats de ring bovenop de schacht van de penis voor stimulatie van de clitoris of onder de schacht van de penis of testikels voor zelf stimulatie. Materiaal: siliconen Weekmakervrij: ja Kleur: zwart Batterijen inbegrepen"Specificaties
| Artikelnummer | 0690-20-bx |
| Gewicht | 83 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Clitoris Penis |
| Merk | OptiMALE |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 19x9x4 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 782421020422 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Ce keurmerk | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Inclusief |
| Batterij type | Knoopcel (LR44) Batterijen |
| Buitendiameter | 3.80 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Cockringen
- Voor Koppels Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- OptiMALE


