Vibio - Frida Opleg Vibrator - Perzik
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van intense clitoris stimulaties met de Frida opleg vibrator! Deze vibrator is dankzij zijn compacte formaat perfect om in je slipje te dragen tijdens spannende avondjes uit. De Frida is te gebruiken als bullet vibrator en is weer op te laden met de meegeleverde USB-kabel. Het materiaal is van lichaamsveilig siliconen voor een comfortabel gevoel. Reinig de vibrator na elk gebruik met lauwwarm water en een toycleaner en dep droog met een pluisvrije doek. *LET OP* Vibio, het bedrijf achter dit product, bestaat door faillissement niet langer. Gebruik van de app zoals aangegeven op de verpakking is dan ook niet langer mogelijk.Specificaties
| Artikelnummer | FRI-PEA |
| Gewicht | 65 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Oranje |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Vibio |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 8.10 cm |
| Maximale diameter | 3.80 cm |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 4 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Clitoris Vibrators
- Erotische Dames
- Merken


