Vibe Experienced Vibrerende Buttplug - Turquoise
€ 89,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Vibe is een mooie buttplug voor diegene wie wil starten met anale stimulatie. Het heeft 10 vibratiefuncties welke te bedienen zijn draadloze afstandbediening. Elke stand is voorzien van diepe vibraties welke diep doordringen. De Vibe buttplug is op te laden met een USB kabel en de afstandsbediening werkt op een batterij. Na gebruik is de Vibe gemakkelijk te reinigen, want hij is geheel waterproof. Berg de Vibe het reinigen op in de meegeleverde toybag.Specificaties
| Artikelnummer | 0300-06-BX |
| Gewicht | 434 g |
| Bediening | Pushbutton Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Turquoise |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | A-Play |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 23x13x6.5 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 782421075644 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 12.10 cm |
| Lengte | 14.60 cm |
| Maximale diameter | 3.80 cm |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterij nodig: | Exclusief |
| Batterij type | AAA Batterijen |
| Batterijduur | 60 min |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Vibrerende Buttplugs
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Anaal Toys
- Voor Koppels Sextoys Anaal Toys Vibrerende Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- A-Play


