Verstelbare Tepelklemmen Met Bullet Vibrator
€ 36,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De vibrerende tepelklemmen van EasyToys geven jouw tepels alle aandacht die ze verdienen. De metalen klemmen zijn voorzien van zwarte bullet vibrators. Hierdoor voelen ze zwaarder aan dan standaard tepelklemmen en stimuleren ze extra. De klemmen zijn verstelbaar met schroefjes waardoor je zelf bepaalt hoeveel druk je op je tepels krijgt. De bullet vibrators zijn voorzien van 10 verschillende standen en hebben anti-slip topjes waardoor ze uitstekend blijven zitten. je ontvangt bij deze vibrators gratis batterijen waardoor je direct aan de slag kunt!Specificaties
| Artikelnummer | ET617BLK |
| Gewicht | 65 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zilver |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Tepel |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | Easytoys Fetish Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 10x8x3 cm |
| Materiaal | PVC ABS IJzer |
| Ean code | 8719497665495 |
| Lengte | 11.50 cm |
| Maximale diameter | 1.50 cm |
| Ce keurmerk | |
| Inhoud | 2 stuks |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 3.00 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Exclusief |
| Batterij type | Knoopcel (LR44) Batterijen |
| Hoofdcategorie | BDSM |
Shop meer
- BDSM
- BDSM SM toys
- BDSM SM toys Tepelklemmen
- Voor Haar
- Voor Hem
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Fetish Collection





