Velvet Vibe - Roze
€ 25,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Neem je favoriete vibrator overal mee naartoe! De Velvet Vibe is een kleine bullet vibrator die niet in je nachtkastje mag ontbreken. De vibrator voelt heerlijk zacht en glad aan en is eenvoudig te bedienen met de knop aan de onderkant. Hij is maar liefst voorzien van 10 verschillende vibratiestanden. Ook is de toy spatwaterdicht, zodat je hem mee kunt nemen onder de douche, en hij wordt geleverd met een USB-oplaadkabel. Maak de Velvet Vibe voor en na gebruik goed schoon met toycleaner of milde, antibacteriële zeep voor een goede hygiëne.Specificaties
| Artikelnummer | ET799PNK |
| Gewicht | 90 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Clitoris |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Easytoys - Mini Vibe Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 13x8x3 cm |
| Materiaal | ABS |
| Ean code | 8719934001367 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 11.00 cm |
| Maximale diameter | 2.50 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 120 min |
| Soort mini vibrator | Bullet |
| Oplaadtijd | 120 min |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Mini Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Mini Vibrators Bullet Vibrator
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Mini Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Mini Vibrators Bullet Vibrator
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Mini Vibe Collection








