Vac-U-Lock Dildo - Roze
€ 16,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Maak je Vac-U-Lock harnas helemaal compleet met deze roze voorbind dildo van Doc Johnson. De geaderde schacht en stevige eikel zorgen voor een realistisch design en extra stimulatie. De gehele dildo is gemaakt van glad materiaal dat in combinatie met een beetje glijmiddel moeiteloos naar binnen glijdt. Je ontvangt bij de Vac-U-Lock Dildo een zakje Vac-U-Lock poeder waarmee je eenvoudig de dildo op het harnas zet.Specificaties
| Artikelnummer | 1015-00-BX |
| Gewicht | 283 g |
| Kleur | Roze |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Vac-U-Lock |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Afmeting verpakking | 21x9x7 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 782421432508 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Lengte | 19.50 cm |
| Maximale diameter | 4.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Vac-U-Lock





