Triple Ripple Buttplug - Large
€ 16,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Triple Riple is een grote buttplug van het merk Doc Johnson. De zwarte buttplug heeft een smalle top en een golvende schacht met 3 grote ribbels. De buttplug heeft een harde kern met een zachte, gladde buitenlaag voor optimaal genot tijdens het inbrengen. De brede, platte voet zorgt ervoor dat de grote plug niet verder naar binnen kan dan nodig en maakt hem geschikt voor het dragen met een harnas.Specificaties
| Artikelnummer | 0247-04-CD |
| Gewicht | 386 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | The Classics |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 27x15x6 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 782421113803 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 11.00 cm |
| Lengte | 14.00 cm |
| Maximale diameter | 6.00 cm |
| Flexibel | |
| Breedte | 9.50 cm |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Grote Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- The Classics


