Triple Pleasure Koppelspeeltje - Paars
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Dit multifunctionele speeltje is een vibrerende penisring, clitorisstimulator en anaal speeltje in een. Fantastisch voor geliefden die hun seksleven willen aanvullen met een uniek speeltje voor koppels! De clitorisstimulator vibreert en is opgeruwd voor extra stimulatie. Het zachte materiaal voelt zacht en glad aan en is erg flexibel en buigzaam, waardoor het goed past en comfortabel in gebruik is. De minivibrator kan aan en uit worden gezet met een druk op de knop aan de zijkant en wordt aangedreven door 2 LR41 knoopcelbatterijen (incl.)Specificaties
| Artikelnummer | ET345PUR |
| Gewicht | 126 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Clitoris Anus Penis |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | Easytoys Men Only |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 17x13x4 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627529348 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.90 cm |
| Lengte | 29.00 cm |
| Maximale diameter | 2.30 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 1 |
| Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Vibratiesterkte | Zachte trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Inclusief |
| Batterij type | Mini knoopcelbatterijen (LR41) |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Cockringen
- Voor Koppels Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Men Only





