Trinity Vibes - Vibrerende Ballen - X-Large
€ 54,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Voeg meer plezier toe aan je spel met deze vibrerende ballen! Deze grote en zware ballen zijn gemaakt van lichaamsveilig siliconen en compatibel met glijmiddelen op waterbasis. Het zijdezachte ontwerp is waterproof en kan op meerdere manieren worden gebruikt. De ring is perfect als cockring voor je partner of kan worden vastgemaakt aan elke dildo of vibrator voor extra realistische sensaties. Geniet van 4 snelheden en 7 patronen die je eenvoudig kunt bedienen met de draadloze afstandsbediening. Deze werkt tot wel 10 meter afstand! Reinig na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner. De vibrerende ballen zijn oplaadbaar met de meegeleverde USB-kabel. De afstandsbediening werkt op 1 CR2032 batterij (inbegrepen). Let op: de afstandsbediening is niet waterproof.Specificaties
| Artikelnummer | AG984-XL |
| Gewicht | 230 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Stimulatiedoel | Penis Scrotum |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Trinity Vibes |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 15.00x15.00x10. cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 848518047656 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 10.20 cm |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 28 |
| Breedte | 6.50 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb en batterijen |
| Hoogte | 5.20 cm |
| Batterij nodig: | Inclusief |
| Batterij type | C Batterij |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Trinity Vibes







