Trinity Siliconen Cockringen Set
€ 6,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ben je op zoek naar iets dat je erectie versterkt, zodat je langer door kan gaan tijdens de seks? Ga dan voor deze Trinity cockringenset! De ringen zijn rekbaar voor een perfecte pasvorm. Schuif één van de ringen om je penis als hij in slappe toestand is en de ring zal ervoor zorgen dat het bloed in de zwellichamen blijft tijdens de erectie. Hierdoor geniet je van een hardere en gevoeligere penis. Kies simpelweg het meest comfortabele formaat uit of gebruik er twee tegelijkertijd voor een nóg intenser effect! Afmetingen: binnendiameters 3,2 cm, 3,8 cm en 5,1 cm.Specificaties
| Artikelnummer | sp130-blk |
| Gewicht | 35 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Trinity Vibes |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Ean code | 811847011131 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Minimale diameter | 3.20 cm |
| Maximale diameter | 5.00 cm |
| Travel ready | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Cockringen Sets
- Erotische Dames
- Merken
- Trinity Vibes


