Tracy's Dog - VX008 Rabbit Vibrator - Wit
€ 33,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De VX008 Strong Shock Rabbit vibrator is perfect voor een ultiem hoogtepunt! De vibrator is speciaal ontworpen om tegelijkertijd zowel de G-spot als clitoris te stimuleren met 10 heerlijke vibratiestanden. Het siliconen design is waterproof dus hij is ook de ideale metgezel in bad of onder de douche. Het ergonomische ontwerp ligt comfortabel in de hand en het siliconen voelt zacht aan. De VX008 is oplaadbaar met de meegeleverde USB-kabel en eenvoudig te reinigen met lauwwarm water en een toycleaner.
Specificaties
| Artikelnummer | AVB224WH |
| Gewicht | 218 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Wit |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Merk | Tracy's Dog |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 25x15x10 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 6972725983095 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 22.10 cm |
| Maximale diameter | 3.60 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 7.50 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Hoogte | 3.90 cm |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators Rabbit Vibrator
- Erotische Dames
- Merken
- Tracy's Dog








