Tracy's Dog - VX007 Rabbit Vibrator - Wit
€ 33,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Als je op zoek bent naar een heerlijke vibrator die je laat trillen van genot, is de Strong Shock Rabbit Stick een uitstekende keuze! Deze vibrator heeft 17 krachtige vibratiestanden en stimuleert tegelijkertijd je clitoris. Maak je klaar voor een wilde rit naar extase! Reinig na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | AVB225WH |
| Gewicht | 190 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Wit |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | Tracy's Dog |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 6972725983101 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 7.50 cm |
| Lengte | 21.80 cm |
| Maximale diameter | 3.60 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 17 |
| Breedte | 3.90 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators Rabbit Vibrator
- Erotische Dames
- Merken
- Tracy's Dog





