Tracy's Dog - Vibrerende Cockring Met Afstandsbediening - Paars
€ 35,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze vibrerende cockring met afstandsbediening is een perfecte toy om toe te voegen aan je collectie. De cockring is gemaakt van lichaamsveilig siliconen en bevat 12 vibratiestanden. Het unieke ontwerp is waterproof en eenvoudig oplaadbaar met de meegeleverde USB-kabel. Maak je klaar voor een opwindende ervaring met deze must-have toy!
Specificaties
| Artikelnummer | APR020PU |
| Gewicht | 200 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Prostaat Perineum Penis |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | Tracy's Dog |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 52x40x40 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 6972725982937 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 15.80 cm |
| Maximale diameter | 3.40 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 12 |
| Breedte | 5.50 cm |
| Koppels: Hem + Hem | |
| Vibratiesterkte | Zachte trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Hoogte | 4.80 cm |
| Batterijduur | 45 min |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Oplaadtijd | 75 min |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Cockringen
- Voor Koppels Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Tracy's Dog












