Tracy's Dog - Vibrerende Cock Ring Met Afstandsbediening - Mint
€ 35,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze vibrerende cockring is speciaal ontworpen om een intensere ervaring te bieden tijdens seks. De cockring wordt geleverd met een draadloze afstandsbediening waardoor je hem eenvoudig kunt bedienen. Kies uit 9 vibratiestanden, zelfs in bad of onder de douche, want hij is geheel waterproof. Het materiaal is van lichaamsveilig siliconen wat zacht aanvoelt op de huid. Het slanke design past om de meeste maten. Ten slotte is de cockring oplaadbaar met de meegeleverde magnetische USB-kabel, waardoor het overal gemakkelijk te gebruiken is zonder je zorgen te hoeven maken over batterijen.Specificaties
| Artikelnummer | APR005TI |
| Gewicht | 120 g |
| Kleur | Groen |
| Stimulatiedoel | Perineum Penis |
| Merk | Tracy's Dog |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 25x15x10 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 6972725981015 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Lengte | 8.40 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 9 |
| Breedte | 4.50 cm |
| Koppels: Hem + Hem | |
| Batterijduur | 60 min |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Cockringen
- Voor Koppels Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Tracy's Dog






