Tracy's Dog - Moon G Spot Vibrator - Mint
€ 48,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Moon G-Spot Vibrator is ontworpen om dubbele stimulatie te bieden. Het heeft een vinger vibrator voor clitorale stimulatie en een curve aan het einde om de G-spot te bereiken. De vibrator bevat 6 vibratie- en 3 pulsatie standen en is gemaakt van zacht siliconen. Het elegante design is waterproof en kan dus gerust worden meegenomen in bad of onder de douche. Laad hem na gebruik eenvoudig op met de meegeleverde magnetische USB-kabel.Specificaties
| Artikelnummer | AVB212TI |
| Gewicht | 160 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Groen |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Merk | Tracy's Dog |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 6972725982920 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Lengte | 18.50 cm |
| Maximale diameter | 3.40 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 9 |
| Breedte | 8.00 cm |
| Hoogte | 4.00 cm |
| Batterijduur | 60 min |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Pulsatie | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Tracy's Dog



