Tom of Finland Toms Opblaasbare XL Dildo
€ 60,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Toms opblaasbare XL dildo is perfect voor mannen die meer willen en de uitdaging aan willen gaan. Deze grote dildo is eenvoudig op te pompen met de handige knijpbal. De dildo kan tot wel drie keer zijn originele grootte groeien! Er zit een ontluchtingsventiel op de knijpbal om de dildo weer leeg te laten lopen. Maak de dildo na gebruik altijd goed schoon met lauwwarm water en een toycleaner of milde zeep.Specificaties
| Artikelnummer | TF1791 |
| Gewicht | 552 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Tom of Finland |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 44x20x8 cm |
| Materiaal | Siliconen Schuim |
| Ean code | 848518027917 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 6.50 cm |
| Invoerdiepte | 26.00 cm |
| Lengte | 32.50 cm |
| Maximale diameter | 8.00 cm |
| Structuur | Aders |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Opblaasbare Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Opblaasbare Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Tom of Finland






