Temptasia - Bling Anaal Plug Medium - Paars
€ 11,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van anale stimulatie met deze Bling Anaal Plug uit de Temptasia collectie van Blush. Deze plug is gemaakt van flexibel, lichaamsveilig siliconen voor een comfortabel gevoel. Aan de onderzijde is de plug voorzien van een schitterende siersteen. De plug is waterproof zodat je hem ook veilig mee kunt nemen in bad of onder de douche. Gebruik een glijmiddel op waterbasis en reinig de plug na elk gebruik eenvoudig met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BL-95841 |
| Gewicht | 72 g |
| Kleur | Paars |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Temptasia |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 20.00x9.00x5.00 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 819835024477 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 7.10 cm |
| Lengte | 8.20 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Temptasia



