Tactical III Buttplug
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De BUTTR Geribbelde Buttplug is alleen te gebruiken wanneer je écht gevorderd bent! De XXL buttplug heeft een diameter van ruim 7 centimeter en een golvende schacht. Het materiaal is glad en soepel en zal optimaal glijden met behulp van een passend fisting glijmiddel. De brede, vlakke basis houdt de plug goed aan de grond en geeft zekerheid tijdens penetratie.Specificaties
| Artikelnummer | BUTTR015 |
| Gewicht | 1050 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | BUTTR |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 30x10x10 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 8719934000452 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Zeer groot | |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 5.30 cm |
| Invoerdiepte | 23.80 cm |
| Lengte | 24.90 cm |
| Maximale diameter | 8.30 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Breedte | 9.50 cm |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Grote Buttplugs
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Grote Buttplugs Fisting Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- BUTTR








