Sydney's Deep Throat Masturbator
€ 38,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Met deze zeer realistische mond masturbator kun je genieten van een heerlijke blowjob wanneer je maar wilt. De sextoy is volledig gemaakt van SexFlesh, waardoor het levensecht aanvoelt. De realistische details, zoals de zachte lippen, gladde tong en tanden, maken de masturbator tot het perfecte speeltje voor de veeleisende man. Daarnaast zal de grote zuigkracht vanwege de gesloten achterkant je naar een ongekend hoogtepunt brengen.Specificaties
| Artikelnummer | AF225 |
| Gewicht | 510 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | SexFlesh |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 19.5x10x8 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 848518026163 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 15.50 cm |
| Flexibel | |
| Breedte | 10.00 cm |
| Binnendiameter | 3.60 cm cm |
| Opening | Mond |
| Interne structuur | Noppen Ribbels |
| Interne lengte | 12.00 cm |
| Buitendiameter | 5.30 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Blowjob Simulators
- Erotische Dames
- Merken
- SexFlesh





