SVAKOM - Winni Vibrerende Cockring - Violet
€ 55,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Met de SVAKOM Winni geniet je meer! Deze luxe vibrerende cockring is gemaakt van zacht siliconen, past optimaal en heeft een krachtige motor. De cockring kan bijdragen aan een langere, hardere erectie en zal het plezier van zijn partner verhogen. Winni heeft 5 standen die in 5 verschillende niveaus kunnen vibreren. Ook is de penisring uitgerust met de SVAKOM Climax Mode, een extra intense stand. Je bedient de standen met het drukknopje op de cockring óf met de draadloze afstandsbediening. Met een bereik van 10 meter kun je Winni ook dragen tijdens een spannende date en je partner de afstandsbediening geven! Wil je nog meer weten over het dit merk? Neem dan een kijkje op onze speciale SVAKOM-pagina! Dit product mag niet op platforms (zoals Amazon, BOL) verkocht worden.Specificaties
| Artikelnummer | Sring-02 |
| Gewicht | 263 g |
| Bediening | Pushbutton Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | SVAKOM |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Ean code | 6959633155622 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 9.00 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 5 |
| Binnendiameter | 3.00 cm cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- SVAKOM






