SVAKOM - Amy G-Spot Vibrator - Violet
€ 48,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Laat je niet misleiden door het bescheiden formaat van deze Amy G-Spot Vibrator! Slechts 17 cm groot maar uitgerust met een krachtige motor! De bovenkant heeft de ideale kromming om zo moeiteloos jouw g-spot te vinden. Met 6 verschillende vibratiestanden kun je heerlijk variëren. Amy is handzaam en compact en makkelijk mee te nemen in je tas of op reis. Het materiaal is zijdezacht siliconen en je laadt deze vibrator weer snel op met de meegeleverde USB-kabel. Maak je toy na gebruik weer schoon met een toycleaner en lauwwarm water en dep hem droog met een pluisvrije doek. Wil je nog meer weten over het dit merk? Neem dan een kijkje op onze speciale SVAKOM-pagina! Dit product mag niet op platforms (zoals Amazon, BOL) verkocht worden.Specificaties
| Artikelnummer | SUV-02-VLT |
| Gewicht | 420 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | SVAKOM |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 6959633100301 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 17.00 cm |
| Maximale diameter | 3.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 6 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 120 min |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- SVAKOM








