Strap On Me - Siliconen Dildo - Paars - M
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Beleef solo of samen een spannende beleving met deze opvallende buigzame dildo van Strap On Me! De dildo is zeer buigzaam en bereikt moeiteloos alle gevoelige plekjes. De kern is hard maar flexibel terwijl de toplaag gemaakt is van zacht en lichaamsveilig siliconen. Dit samen maakt deze dildo zeer geschikt voor een anale of vaginale penetratie. De dildo is geschikt om te gebruiken in combinatie met een strap-on harnas. Bevestig de dildo met de zuignap op een glad oppervlak en geniet van een handsfree beleving. De diameter van de onderkant is 77 mm. Gebruik een glijmiddel op waterbasis. Maak de dildo na gebruik schoon met lauwwarm water en een toycleaner en dep droog met een pluisvrije doek.Specificaties
| Artikelnummer | 6013878 |
| Gewicht | 195 g |
| Kleur | Paars |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Strap-On-Me |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 8x11x22 cm |
| Materiaal | Siliconen TPR |
| Ean code | 3700436013878 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Lengte | 18.00 cm |
| Maximale diameter | 3.30 cm |
| Structuur | Glad |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Anaal Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Strap-On-Me



