Size Matters Drukmeter
€ 72,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze handige drukmeter van Size Matters is het ideale hulpmiddel om je penis, vagina, tepels en/of clitoris te vergroten. Hij kan gebruikt worden in combinatie met de Size Matters penispomp cilinders, de tepelcilinders, de vaginapomp en de clitoriscilinder. Hiermee kun je eenvoudig een vacuüm creëren en tegelijkertijd de druk in de cilinder meten. De drukmeter zorgt voor een goede grip en een eenvoudig gebruik. Met het ventiel kun je snel de druk in de cilinder omlaag brengen.Specificaties
| Artikelnummer | AD776 |
| Gewicht | 418 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Merk | Size Matters |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 34.00x25.00x6.0 cm |
| Materiaal | ABS |
| Ean code | 848518013415 |
| Breedte | 16.00 cm |
| Hoogte | 21.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Penispompen & Penis Sleeves
- Voor Hem Sextoys Penispompen & Penis Sleeves Penispompen
- Erotische Dames
- Merken
- Size Matters


