Siliconen prostaat vibrator - zwart
€ 25,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ben jij er klaar voor om een stapje verder te gaan in het anale spel? Probeer dan deze heerlijke prostaat vibrator eens; speciaal ontworpen om je gevoelige plekjes te masseren. Deze vibrator is gemaakt van zachte en gladde siliconen. Hij zorgt voor een sensationele ervaring en door zijn unieke en stimulerende vorm bezorgt hij je een superopwindend hoogtepunt!Specificaties
| Artikelnummer | ET190BLK |
| Gewicht | 183 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Anus Prostaat |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 24x10x5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627526767 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 11.50 cm |
| Lengte | 15.50 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Exclusief |
| Batterij type | AAA Batterijen |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Anaal Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Anaal Vibrators Prostaat Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection





