Siliconen Prostaat Vibrator 5 Vibraties
€ 62,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Siliconen prostaat vibrator met 5 vibratiesnelheden van Tom Of Finland. Met stimulerende ribbels op de schacht wat voor een extra opwindende stimulatie zorgt. Het hoogwaardige materiaal is hypo allergeen en kan gemakkelijk gesteriliseerd en gereinigd worden. De prostaat vibrator lijkt op een penis en zal de P-spot van de man heerlijk prikkelen. Geniet van een intense anale stimulatie! De vibrator heeft een licht gebogen vorm waardoor de prostaat perfect bereikt wordt en is gemakkelijk in gebruik.Specificaties
| Artikelnummer | TF1770 |
| Gewicht | 469 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Anus Prostaat |
| Merk | Tom of Finland |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Afmeting verpakking | 21.5x23x5.5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 848518017703 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 4.60 cm |
| Invoerdiepte | 20.30 cm |
| Lengte | 24.20 cm |
| Maximale diameter | 4.60 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 5 |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Exclusief |
| Batterij type | AAA Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Anaal Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Anaal Vibrators Prostaat Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Tom of Finland



