Siliconen prostaat dildo - roze
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Heerlijke stimulatie van je prostaat met deze speciale prostaat dildo. Met de ronde vormen kan je je prostaat bereiken en stimuleren. Doe er wat glijmiddel op, ontspan en geniet van het gevoel van de zachte siliconen die over je erogene zones wrijven en je naar een verrukkelijk hoogtepunt brengen. Gebruik de ronde top om je lekkere plekjes te masseren en beleef zo een hevige erotische ervaring en een intens orgasme.Specificaties
| Artikelnummer | ET206PNK |
| Gewicht | 185 g |
| Kleur | Roze |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Prostaat |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 24x10.5x5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627526958 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.30 cm |
| Invoerdiepte | 13.50 cm |
| Lengte | 17.50 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Anaal Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Anaal Dildo's Prostaat Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection





