Siliconen G-Spot Vinger Vibrator - Roze
€ 15,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze roze vinger vibrator is voorzien van van een plekje in de voorkant voor een vibrerende mini bullet. Maak het vingeren nu nog leuker! Verwen haar clitoris met de stoute nopjes of ga voor haar g-spot met de heerlijke vibraties. De vinger vibrator is gemaakt van zacht rekbaar siliconen materiaal en past hierdoor makkelijk om je vinger. Ook is de vibrator gemakkelijk schoon te maken met een beetje water en zeep.Specificaties
| Artikelnummer | ad875 |
| Gewicht | 42 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | Frisky |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Afmeting verpakking | 10.5x8x2.5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 848518014511 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 3.00 cm |
| Invoerdiepte | 8.00 cm |
| Lengte | 8.00 cm |
| Maximale diameter | 3.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Travel ready | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Inclusief |
| Batterij type | Mini knoopcelbatterijen (LR41) |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Vinger Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Vinger Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Frisky




