Siliconen Cockring Small - Zwart
€ 10,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Met deze zwarte siliconen cockring van Easytoys kun je eenvoudig je erectie langer volhouden en dus langer van je erotische avontuurtjes genieten. Het materiaal van de ring is flexibel en zacht en hij voelt heerlijk comfortabel aan tijdens het dragen. Deze cockring heeft een kleine maat met een binnendiameter van 3 cm. Met de drie verschillende groottes die er verkrijgbaar zijn is er altijd eentje die jou perfect past. Ook kun je kiezen tussen drie leuke kleuren: zwart, oranje en geel.Specificaties
| Artikelnummer | ET085BLK-S |
| Gewicht | 37 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Easytoys Men Only |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 10x10x3 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627524947 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Ce keurmerk | |
| Travel ready | |
| Flexibel | |
| Binnendiameter | 3.00 cm cm |
| Buitendiameter | 5.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Siliconen Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Men Only



