Siliconen Cockring Large - Zwart
€ 14,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Met deze siliconen cockring van Easytoys haal je een speeltje in huis die van zeer goede kwaliteit is en lang meegaat. Het siliconen materiaal is zacht en glad, waardoor hij gemakkelijk over je penis glijdt. Daarnaast is de cockring ook erg flexibel voor een goede pasvorm. Met een binnendiameter van 4 cm is hij vrij groot, maar ook small en medium zijn volop beschikbare maten. Deze cockring heeft een stijlvolle zwarte kleur, maar mocht je liever voor een fel kleurtje gaan dan zijn oranje en geel ook een optie.Specificaties
| Artikelnummer | ET085BLK-L |
| Gewicht | 38 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Easytoys Men Only |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 10x10x3 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627525005 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Ce keurmerk | |
| Flexibel | |
| Binnendiameter | 4.00 cm cm |
| Buitendiameter | 6.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Siliconen Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Men Only



