Siliconen Anker Buttplug - Medium
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Met deze klassieke anker buttplug geniet je van een heerlijke anale stimulatie. Hij is gemaakt van soepel siliconen voor een comfortabel draaggemak. De plug is eenvoudig te gebruiken: knijp de twee uiteinden bij elkaar en breng de plug in. Als hij eenmaal is ingebracht zal hij weer uitzetten, zodat hij stevig op zijn plek zit. Gebruik de ronde ankervorm aan het uiteinde om de plug na gebruik voorzichtig te verwijderen.Specificaties
| Artikelnummer | SIN101 |
| Gewicht | 144 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Sinner Gear |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 21x17x6 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8719497662456 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.00 cm |
| Invoerdiepte | 10.00 cm |
| Lengte | 11.00 cm |
| Maximale diameter | 10.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Sinner Gear




