Senzi Vibrator - Zwart
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Senzi vibrator is een prachtig vormgegeven pinpoint vibrator waarmee je al jouw gevoeligste plekjes gericht kunt stimuleren. Hij is voorzien van 12 verschillende vibratiestanden die makkelijk in te stellen zijn met de knop op het handvat. De vibrator wordt geleverd met een luxe opbergkoker zodat je de toy veilig op kunt bergen. Ook maakt dit het mogelijk om de vibrator discreet mee te nemen in je tas. De Senzi vibrator is volledig waterproof, zodat je hem ook mee kunt nemen in bad en onder de douche. Na gebruik is hij eenvoudig te reinigen met water en toycleaner of een milde, antibacteriële zeep. De vibrator is oplaadbaar met de bijgeleverde USB-kabel.Specificaties
| Artikelnummer | SEN001BLK |
| Gewicht | 170 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Tepel |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Senzi |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 19.50x8.50x4.50 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 8719934001510 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 0.50 cm |
| Lengte | 14.70 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 12 |
| Breedte | 2.50 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 60 min |
| Oplaadtijd | 120 min |
| Lengte oplaadsnoer | 45 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Clitoris Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Senzi









