Screwed Plug Anaal Vibrator - Small
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Hou jij van anale stimulatie? Dan is deze anaal vibrator zeker iets voor jou! De vibrator heeft een speciaal schroefdesign die zorgt voor extra stimulatie tijdens het inbrengen en verwijderen. Hij is voorzien van 10 verschillende vibratiestanden die eenvoudig in te stellen zijn met de powerknop aan de onderkant. De vibrator kan worden opgeladen met de bijgeleverde USB-kabel. Maak het speeltje na elk gebruik goed schoon met lauwwarm water en toycleaner en berg hem veilig op in een toybag om hem te beschermen tegen stof en beschadigingen.Specificaties
| Artikelnummer | ET813BLK |
| Gewicht | 170 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 20.00x8.50x6.50 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 8719934001893 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 13.00 cm |
| Lengte | 15.50 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 5 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 80 min |
| Oplaadtijd | 180 min |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Anaal Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Anaal Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection







