Satisfyer Pro Deluxe Next Generation
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Satisfyer Pro Deluxe Next Generation is een luxe luchdtrukstimulator van het merk Satisfyer. De toy is krachtig, oplaadbaar, waterproof en ligt dankzij zijn ronde vorm fijn in de hand. De Pro Deluxe Next Generation heeft 11 standen die je kunt bedienen met drukknopjes. Met de 2 knopjes kun je door alle standen scrollen. De Pro Deluxe Next Generation is eenvoudig op te laden met de bijgeleverd USB-kabel. De toy is volledig waterproof en het mondje is afneembaar. Hierdoor kun je de Pro Deluxe grondig reinigen.Specificaties
| Artikelnummer | 360028NG |
| Gewicht | 181 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Goud |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | Satisfyer |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 4049369015122 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 11.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Vibratietype | Traploze vibraties |
| Aantal standen | 11 |
| Breedte | 5.80 cm |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Hoogte | 5.50 cm |
| Batterijduur | 90 min |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Lengte oplaadsnoer | 100 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Clitoris Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Satisfyer









