Satisfyer Men - Wand Masturbator
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Wand Masturbator van Satisfyer Men heeft twee flexibele vleugels waar je niet alleen de eikel mee kan masseren, maar ook de gehele penis. Met wat glijmiddel op waterbasis vallen de vleugels van de Satisfyer zo rondom je penis waarna je met passie kunt genieten van krachtige vibraties. Door de 15 verschillende vibratiestanden (10 patronen & 5 snelheden) heb je keuze genoeg en kun je telkens wisselen in intensiteit. De Satisfyer Men - Wand Masturbator is geheel waterproof en hij is binnen drie uur weer volledig opgeladen met zijn USB-kabel. Gebruik uitsluitend glijmiddel op waterbasis bij deze Satisfyer Wand en maak de masturbator goed schoon met toycleaner en lauwwarm water.Specificaties
| Artikelnummer | J02018-52 |
| Gewicht | 287 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Satisfyer |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 23.00x11.00x6.5 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 4061504001005 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 20.00 cm |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 15 |
| Breedte | 8.00 cm |
| Binnendiameter | 3.50 cm cm |
| Opening | Neutraal |
| Interne structuur | Ribbels |
| Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Oplaadtijd | 180 min |
| Lengte oplaadsnoer | 90 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Blowjob Simulators
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Erotische Dames
- Merken
- Satisfyer







