Satisfyer Men Classic Masturbator - Zwart
€ 36,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van het sensationele gevoel van een levensechte blowjob met de nieuwe Satisfyer Men Classic Masturbator. Dit stijlvol vormgegeven speeltje heeft een discreet design en verandert het gewone handarbeid binnen een mum van tijd in een blowjob. Met dank aan de mondopening en de stimulerende structuur voelt het zeer realistisch aan. Tijdens het gebruik kun je zelf de druk bepalen met dank aan het ontluchtingsmechanisme aan de onderzijde, deze kun je heen en weer schuiven voor een groter of kleiner vacuüm effect. De zachte sleeve is uit de behuizing te halen en eenvoudig schoon te maken. Maak de sleeve altijd goed schoon met water en toycleaner of milde antibacteriële zeep.Specificaties
| Artikelnummer | J80017-2 |
| Gewicht | 1162 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Satisfyer |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 32.50x16.00x11. cm |
| Ean code | 4061504001753 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 5.50 cm |
| Invoerdiepte | 20.00 cm |
| Lengte | 28.10 cm |
| Maximale diameter | 9.50 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Binnendiameter | 6.50 cm cm |
| Opening | Mond |
| Interne structuur | Noppen Ribbels |
| Interne lengte | 21.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Blowjob Simulators
- Erotische Dames
- Merken
- Satisfyer






