Rudolf Clitorisstimulator
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Rudolf Clitorisstimulator heeft een verrassende vormgeving en maar liest 30 vibratiestanden. De toy brengt jou moeiteloos naar een heerlijk hoogtepunt! Deze vibrator heeft een gebogen uiteinde die je over de clitoris plaatst. Aan de binnenkant zitten talloze nopjes die door de vibraties goed hun werk doen. Deze toy is gemaakt van een zijdezacht materiaal. Je bedient hem makkelijk met de knopjes aan de zijkant. Maak je toy na gebruik goed schoon met een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BI-014332 |
| Gewicht | 100 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Tepel |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 18.50x9.00x4.60 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 6959532315912 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 15.70 cm |
| Maximale diameter | 4.50 cm |
| Structuur | Noppen |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 30 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Exclusief |
| Batterij type | AAA Batterijen |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Clitoris Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love





