RS - Icons - Femsation Pinpoint Vibrator
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze compacte pinpoint vibrator is perfect voor gerichte clitorisstimulatie. Het kleine puntje creëert een intense en speciale sensatie voor explosieve hoogtepunten of een heerlijk voorspel. The Femsation past precies in de palm van je hand en is voorzien van 5 verschillende vibratiestanden. Het design is spatwaterdicht en hij gaat tot wel 120 minuten mee bij een volle accu. The Femsation wordt geleverd met USB-oplaadkabel en handleiding. Reinig na gebruik eenvoudig met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | E31050 |
| Gewicht | 226 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Rianne S |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 12.60 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 5 |
| Breedte | 4.80 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 120 min |
| Soort mini vibrator | Opleg |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Clitoris Vibrators
- Erotische Dames
- Merken








